ممنوع‌الخروجی‌ام به‌خاطر استقلال است/ آنها باید بدهی مالیاتی‌ام را پرداخت کنند!

[ad_1]

بازیکن اسبق استقلال گفت: الان هم کمترین خواسته‌ام این است که حداقل مشکل مالیاتی‌ام را استقلال حل کند. طلبم را هم بعدا هر وقت داشتند، بدهند.

ممنوع‌الخروجی‌ام به‌خاطر استقلال است/ آنها باید بدهی مالیاتی‌ام را پرداخت کنند!

تیتر 20 – میلاد فخرالدینی در خصوص اینکه آیا از انتخاب گسترش فولاد رضایت دارد یا خیر، گفت: امسال سعی کردم تیمی را انتخاب کنم که به پیشرفت فوتبالم کمک کند و مطمئنا کادر فنی تیم فوق برایم اهمیت داشت. قبلا با لوکا کار کرده بودم و در واقع این مربی در مس کرمان من را به فوتبال معرفی کرده و به گونه‌ای مدیون او بودم و امسال برای جبران محبت‌هایش به گسترش رفتم ضمن اینکه می‌خواهم از کمک‌های او هم استفاده کنم. از سوی دیگر ستار همدانی نیز به من لطف داشت و یکی از دلایل پیوستنم به گسترش آقا ستار بود. به واسطه همین عوامل امسال می‌خواهم عملکرد بهتری را نسبت به سال‌های گذشته ارائه کنم.

 

وی درباره ممنوع الخروج شدنش از ایران به خاطر مشکلات مالیاتی،‌اظهار داشت: متاسفانه مالیات پولی که نگرفته‌ایم را در سال بدهیم و نمی‌دانم وقتی هنوز طلبکار هستیم چطور مالیات‌مان را تعیین می‌کنند. زمانی هم که در این خصوص از اداره مالیات سؤال می‌کنیم می‌گویند باید با ما تسویه کنید و سپس به سراغ طلبت بروی. باید راه حلی برای این مشکل باشد تا فوتبالیست‌ها اینچنین با مشکلات مواجه نشوند. 

 

بازیکن سابق استقلال تاکید کرد: 700 میلیون بابت قرارداد 3 سال گذشته‌ام از استقلال می‌خواهم و عمده بدهی مالیاتم برای حضورم در استقلال است. از تراکتورسازی هم طلبکار هستم اما طلبم زیاد نیست و بیشتر این مالیات برای قراردادم با استقلال تعیین شده است. اداره مالیات نیز ابتدا بازیکنان را ممنوع الخروج می‌کند و سپس بعد از چند ماه حکم توقیف اموال صادر می‌شود که خدا را شکر هنوز مشکل من به توقیف اموال نرسیده است. 

 

فخرالدینی در مورد اینکه آیا در این مورد با استقلالی‌ها صحبت نکرده است، گفت:‌ اول فصل پارسال با افتخاری صحبت کردم و او گفت در این خصوص درخواستم را مکتوب ارائه دهم و من این کار را کردم اما انگار نه انگار. 

 

وی تاکید کرد: بازیکنی نبودم که 2 سال روی نیمکت بنشینم و الان بگویم پول بدهید. از 70 بازی در 2 سال، 65 بازی فیکس بودم و علاوه بر 7-8 پاس گل و 7-8 پنالتی که گرفتم 3-4 گل هم زدم و الان هم کمترین خواسته‌ام این است که حداقل مشکل مالیاتی‌ام را استقلال حل کند. طلبم را هم بعدا هر وقت داشتند، بدهند. 

 

هافبک سابق استقلال در مورد بازیکنان جدید جذب شده به این تیم گفت: قبل از اینکه منتظری و جباری به استقلال بیایند نگران این تیم بودم چون معتقدم پرسپولیس امسال حتی نسبت به سال گذشته هم قوی‌تر است و باز هم شانس قهرمانی داریم. اما حالا با آمدن منتظری و جباری استقلال از پرسپولیس هم قوی‌تر شده است.

 

فخرالدینی در مورد اینکه آیا میانگین سنی استقلال با این 2 خرید بالا نرفته است، گفت: سن فقط یک عدد است و باید در زمین حرف اصلی را زد. مگر رجب‌زاده با 40 سال سن، سالی 10-12 گل نمی‌زند؟ استقلال امسال 2 بازیکن مثل منتظری که مدافع باهوش به شمار می‌رود و جباری که بازی‌ساز روی دست او نداریم، کم داشت و معتقدم استقلال با آمدن این دو بازیکن جان گرفته و بسیاری قوی شده است./فارس

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *