سرنوشت عجیب بازیکن کلیدی استقلال/ مذاکره برای عقد قرارداد 3 ساله با پرسپولیس و عدم حضور در لیست خرید برانکو!

[ad_1]

هواداران استقلال تصور نمی‌کردند نام بهنام برزای، در فهرست مازاد منصوریان قرار بگیرد.

تیتر 20 – بهنام برزای در نیم‌فصل دوم لیگ شانزدهم، یکی از مهره‌خوب موثر استقلال به شمار می‌رفت و نمایش‌های خوبی در لباس آبی داشت. گل تماشایی او به سپاهان در نقش جهان، سرمربی در آستانه اخراج تیم را به زندگی برگرداند اما همه این اتفاقات موجب نشدند حضور این بازیکن در استقلال برای یک فصل دیگر نیز ادامه پیدا کند.

 

در روزهای گذشته زمزمه‌هایی در مورد قرارداد احتمالی او با پرسپولیس به گوش رسیده اما به نظر می‌رسد برای امضای این قرارداد، دیگر دیر شده است. برزای قبل از پیوستن به استقلال، در یک‌قدمی باشگاه پرسپولیس قرار داشت.

 

او به عنوان کاپیتان تیم ملی امید با قرمزها به توافق رسید و تصمیم گرفت قرارداد 3 ساله‌ای با این باشگاه امضا کند اما ناگهان به سمت استقلال چرخید و قید پیوستن به پرسپولیس را زد. بهنام خودش را شیفته پرسپولیس معرفی کرد و به محض پیوستن به استقلال، از علاقه دوران کودکی‌اش به رنگ آبی خبر داد. شاید همین موضوع برای منتفی‌دانستن آینده او در تیم برانکو کافی به نظر می‌رسد. او انتخاب مهم دوران فوتبال‌اش را انجام داده و از این پس باید با عواقب این تصمیم، به زندگی و انتخاب‌های بعدی‌اش ادامه بدهد. علاوه بر این، برزای حالا در 24 سالگی سهمیه بزرگسال به شمار می‌رود و فهرست بزرگسال قرمزها با بازگشت نوراللهی، تکمیل خواهد شد. پرسپولیس جایی برای بازیکن جدید ندارد و برزای، باید آینده فوتبالی‌اش را در تیم دیگری جستجو کند./جام

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *