اتفاق بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیس/دست برانکو باز هم خالی ماند!

[ad_1]

گفته می‌شود نوراللهی که امیدوار بود با مساعدت مسوولان تراکتورسازی بتواند فصل بعد را در پرسپولیس بازی کند حداقل نیم‌فصل اول را باید در تیمی نظامی بازی کند.

تیتر 20 – فصل پیش غیبت کمال کامیابی‌نیا در سه بازی بر اثر محرومیت می‌توانست صدرنشینی پرسپولیسی‌ها را تهدید کند. قرار بود برای این فصل احمد نوراللهی به پرسپولیس برگردد. قرمز‌ها یک جای خالی هم برای او نگه داشته‌اند تا نوراللهی بتواند با گذراندن امور اداری کسر خدمت و گرفتن عدم نیاز، کارت پایان خدمت بگیرد و در این تیم بازی کند.

برانکو به همین دلیل اجازه داده شهاب کرمی از پرسپولیس جدا شود اما گفته می‌شود نوراللهی که امیدوار بود با مساعدت مسوولان تراکتورسازی بتواند فصل بعد را در پرسپولیس بازی کند حداقل نیم‌فصل اول را باید در تیمی نظامی بازی کند. به این ترتیب برانکو یا باید شهاب کرمی را که از نفت تهران پیشنهاد دارد از لیست فروش تیم خارج کند و دوباره او را برگرداند یا به فکر هافبک دفاعی دیگری در کنار کمال کامیابی‌نیا باشد. البته برانکو از محسن ربیع‌خواه هم می‌تواند در این پست استفاده کند. کاری که البته سرمربی پرسپولیس فصل گذشته نشان داد علاقه‌ چندانی به انجام آن ندارد./ایران ورزشی

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *